dac2_isitme_cihaz

Puretone TrimTech DAC 2 İşitme Cihazları

DAC2MX çok çeşitli duyma kayıplarına kolay ve etkin çözüm getirir. 2 kanal, 12 bant teknolojisi ile %100 dijital programlanabilme özelliği sayesinde, DAC2MX sistemleri bireylere özel işitme kayıplarını da giderecek şekilde ayarlanabilir.

Devamını oku: Puretone DAC 2
 

dac4_isitme_cihaz

Puretone TrimTech DAC 4 İşitme Cihazları

4 adet DSP kanalları ve 4 adet önceden programlanmış işitme programları ile son dijital teknoloji ile ileri özelliklere sahip DAC4MX işitme sistemleri bugünün kullanıcısını yüksek işitme performansı ile buluşturuyor.

Devamını oku: Puretone DAC 4
 

dac8_isitme_cihaz

Puretone TrimTech DAC 8 İşitme Cihazları

Her DAC8 işitme sisteminde yüksek performans, rahatlık ve kullanışlılık ile hastalarınızın ihtiyaçlarını karşılayacak teknoloji ve özellikler bulunmaktadır.

 

Devamını oku: Puretone DAC 8
 

dac8_pro_isitme_cihaz

Puretone TrimTech DAC 8 PRO İşitme Cihazları

Rakipsiz en son teknolojiye ve özellikle sahip olan DAC8 PRO ürünleri, yeni Puretone işitme sistemlerinin ürün çizgisinin zirvesini oluşturur. 8 dijital kanalı ve 16 bandı ile her model hastanızın ihtiyaçlarına cevap vermek ve işitme kaybını gidermek üzere özellikle ince ayara uygundur.

Devamını oku: Puretone DAC 8 PRO
 

dac_tt_mx_isitme_cihaz

Puretone TrimTech DAC TT İşitme Cihazları

PC yardımı ile programlamanın yanında DSP devre teknolojisi manuel ince ayar yapabilme teknolojisinin birleştiği TrimTechMX işitme sistemleri kanal için ürün yelpazesi dijital bir işitme sistemi seçerken son derece esneklik sağlar.

Devamını oku: Puretone DAC TT
 

etune_isitme_cihazi

Puretone Etune İşitme Cihazları

Etune serisi dijital bir kulaklik arkasi modeli olup programlanmayan özellige sahip bir cihazdir. Gürültü kesme özelligi ve kullanici tarafindan kumanda edilebilen ses kontrolü ile son derece zarif ve ekonomik bir modeldir. Hafif, Orta ve Ileri isitme kayiplari için dizayn edilmis. Etune Serisi 2 kanal ve 4 kanalli olarak 3 farkli modele sahiptir.

Devamını oku: Puretone Etune