İşitme cihazı: İşitme kaybı yaşayan kişilerin mevcut duyma yeteneğini yükseltmek için, dışarıdan gelen sesleri, gürültüyü bastırıp konuşma seviyesini yükselterek kulağın duymasına yardımcı olan elektronik aletlerdir.

İşitme cihazı kişinin işitme kaybının derecesine ve tipine göre farklılık göstermektedir. İşitme testi (odyometri) yapıldıktan sonra Kulak Burun Boğaz K.B.B. Uzman Doktorunuzun gerekli gördüğü durumda, işitme merkezlerine giderek uygun olan işitme cihazının, işitme uzmanı (odyometrist - odyolog) tarafından kulağınıza işitme cihazlarının denemesi ve uygulaması yapılmaktadır.

Bilgi: www.isitmecihazi.web.tr/tr/isitme/isitme-cihazlari

 

 

A&M_isitme_cihaz audibel_isitme_cihazAudio_service_logoAudina_isitmeauric_isitme_cihazbeltone_isitme_cihazbernafon_isitme_cihazearnet_isitme_cihazexsilent_isitme_cihazGN-ReSound_isitme_cihazhansaton_isitme_cihazinterton_isitme_cihazloreca_isitme_cihazmicroson_isitme_cihaznewsound_logooticon_isitme_cihazphonak_isitme_cihazpuretone_isitme_cihazrexton_logosebotek_isitme_cihazsiemens_isitme_cihazsonic_isitme_cihazStarkey_isitme_cihazunitron işitem cihazvivatone_isitme_cihazwidex_isitme_cihazZounds_isitme_cihaz