Unitron_360_isitme_cihaz

Unitron 360 İşitme Cihazları

Ödün vermeden Güç. Kesintisiz Yaşam. 360 +

360 ™ + ödün vermeden her gün ihtiyacınız olan güç, bütün gün, sağlar. Ses bilincinde olmak ve konfor dinlerken Şimdi, konuşma anlayışı artırabilir, dayanıklılığı ile tüm güvenebileceğiniz, dinleme durum desinler.

Devamını oku: Unitron 360
 

unitron_breeze_isitme_cihaz

Unitron Breeze İşitme Cihazları

Breeze ™ hızlı ihtiyaçlarına uygun olabilir ve sadece bu nedenle dijital teknoloji daha iyi dinleme sayesinde tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz dijital işitme cihazıdır.

Devamını oku: Unitron Breeze
 

unitron_element_isitme_cihaz

Unitron Element İşitme Cihazları

Işitme cihazları The Element of serisi, Element 16, Element 8 ve Element 4, sizin Eleman hayatınıza işitme kişiselleştirmek için size ve işitme sağlık profesyonel sağlar. Ne Dahası Elemanlar mükemmel ses kalitesi duyulabilirliğini iyileştirilmesi ve dinleme konforu sağlar, mükemmel bir dinleme deneyimi sağlar olduğunu.

Devamını oku: Unitron Element
 

unitron_indigo-isitme_cihaz

Unitron Indigo İşitme Cihazları

Indigo ™ otomatik olarak bir şey dokunmak gerek kalmadan dinleme ortamlarına adapte olur. Akıllı ses sınıflandırıcı anında ortamda sesleri analiz eder ve otomatik olarak en iyi dinleme deneyimini verecek dört gerçek dünya "ses hedefler" (Sessiz Hedef Grup / Parti Gürültü, Yoğun Gürültü ve Müzik) hangi belirler.

Devamını oku: Unitron Indigo
 

unitron_latitude_isitme_cihaz

Unitron Latitude İşitme Cihazları

Sizin için en iyi işitme çözüm

Ürünleri Latitude ™ ailesi, benzersiz işitme kaybı, uygun işitme sunuyor, tercihleri ve yaşam tarzı.

Devamını oku: Unitron Latitude
 

unitron_moxi_isitme_cihaz

Unitron Moxi İşitme Cihazları

Moxi ™ de, gelişmiş performans sunan, muhteşem görünüm ötesinde güzel ve küçük bir işitme cihazıdır. Moxi, sesleri o kadar doğal ve o kadar rahat, sadece orada olduğunu unutmak olabilir.

Yüksek sadakat, en doğal sesin keyfini çıkarın...

Devamını oku: Unitron Moxi
 

unitron_next_isitme_cihaz

Unitron Next İşitme Cihazları

Hayat sizi nereye götürürse götürsün. Sonraki ™.

Her Sonraki işitme cihazı bireysel tercihlerinize ve bütçenize hitap benzersiz özellikler sunuyor ve ağır işitme kaybı hafif için uygundur. Sonraki ™ serisi oluşur : dört seçkin ürün Next 16, Next 8, Next 4 ve Next E, özellikle bireysel işitme ihtiyaçlarınız için tasarlandı odaklı özelliklerin benzersiz bir set ile her.

Devamını oku: Unitron Next
 

unitron_passport_isitme_cihaz

Unitron Passport İşitme Cihazları

Olasılıkların bir dünya

Anlamak kolaydır devrimci teknolojisi üzerine inşa edilmiş, Passport ™ prim işitme cihazları önemli ölçüde daha iyi bir işitme elde etmenizi sağlar. Pasaport bile dinleme ortamlarında zorlu, iletişim güven ile donatır.

Devamını oku: Unitron Passport
 

unitron_quantum_isitme_cihaz

Unitron Quantum İşitme Cihazları

Quantum ™ gününüzü nereye giderseniz gidin en doğal, zahmetsiz dinleme deneyimi sağlar tam otomatik işitme cihazları yeni bir kuşaktır.

Nereye giderseniz gidin Konuşma net sesler...

Devamını oku: Unitron Quantum
 

 

unitron-shift_isitme-cihaz

Unitron Shift İşitme Cihazları

Shift™, ultra küçük 10A CRT (kanal alıcı teknoloji) yeni bir stile sahiptir. Shift™, kulak arkasında neredeyse görünmez, 80 renk kombinasyonlarıyla müşterilerinize kendi kişisel tarzını ifade eden rengi seçme fırsatı sunar.

Devamını oku: Unitron Shift
 

unitron_shine_isitme_cihaz

Unitron Shine İşitme Cihazları

Herkesin parlamaya istediği için

 

Kendi fiyat aralığı içinde uygun bir işitme cihazı seçmeniz size geleni duymak yardımcı olacak özellikler üzerinde kayıp anlamına gelmez.

Devamını oku: Unitron Shine
 

unitron-tandem_isitme_cihaz

Unitron Tandem İşitme Cihazları

Her iki taraftan yaşam duyun

Bir kulağı hiç kullanışlı işitme ile yaşayan pek çok kişi yanlış bir şey durumlarını iyileştirmek için yapılabilir inanıyorum.

Bir çözüm var - Tandem ™

Devamını oku: Unitron Tandem
 

unitron_unison_isitme_cihaz

Unitron Unison İşitme Cihazları

İşitme aletleri Unison ™ serisi, her birinde, bir yüksek kaliteli dijital işitme cihazı avantajları üç benzersiz model seçeneği sunar. Unison 6 iyi daha aktif bir yaşam tarzı için uygundur. Daha az dinleme ortamlara maruz kalan eğer Unison 3 ideal seçimdir. Eğer bütçe ve / endişe veya dijital cihaz analog bir geçiş yapıyorsanız Essential Unison seçin.

Devamını oku: Unitron Unison
 

unitron_yuu_isitme_cihaz

Unitron Yuu İşitme Cihazları

Hayatınız. Senin yol.

Yuu ™ otomatik olarak işitme ihtiyaçlarına adapte premium, etkileşimli işitme cihazıdır. Yuu otomatik olarak sağlamak için ayarlar:

Devamını oku: Unitron Yuu